Nowatorskie rozwiązania na każdą kieszeń

Sprawdź nasze tematy dotyczące budowy domów, remontu pomieszczeń i renowacji nieruchomości.

Oferta sztukaterii

Rozświetlenie sufituListwy dekoracyjne sufitowe

Lampa w pomieszczeniu i to zamontowana na samym środeczku sufitu, nie jest jedynym źródłem światła, które może wystąpić w pomieszczeniu. Niezwykły wystrój może obejmować kilka strategicznych punktów zainstalowanych pomiędzy ścianą a sufitem. Wymaga to jednak starannego planowania i odpowiedniej aranżacji. Wszystko to, opiera się o zainstalowanie listwy dekoracyjnej sufitowej. Dzięki niej pomieszczenie wydaje się bardziej ekskluzywne, ale i nada świeżego uroku. Cały proces instalacji oparty jest tak naprawdę o Twój własny projekt. Listwy dekoracyjne sufitowe, możesz również zamontować na ścianie, tworząc przepiękne konstrukcję ścienne. Dzięki specjalnym rowkom możliwe jest zainstalowanie taśmy LED, która oświetli cały sufit.

Dzięki temu, że diody są proste w obsłudze można, je samodzielnie zainstalować bez uwzględniania pomocy firm projektowych czy monterów. Idealnie się nadadzą do stworzenia tak zwanego "spływającego światła". Listwy dekoracyjne sufitowe spełniają wiele funkcji w naszych wnętrzach. Są coraz częściej wybierane przez fakt, że ich światło wcale nie jest zbyt ostre i przepięknie się "rozpływa" po całym pomieszczeniu.

Listwy dekoracyjne sufitoweUniwersalność dekorów

Światła LED są na tyle wszechstronne, że można je wykorzystywać w każdym pomieszczeniu. Delikatna jasność i mała intensywność światła, jest znacząca dla ich wyboru. Eleganckie listwy dekoracyjne sufitowe są często spotykane w ekskluzywnych hotelach, restauracjach czy klubach. Ponieważ łatwo je stosunkowo zainstalować, mogą być używane przez każdego właściciela domu, który chce podnieść jakość wnętrza na nowy poziom.

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.