Nowatorskie rozwiązania na każdą kieszeń

Sprawdź nasze tematy dotyczące budowy domów, remontu pomieszczeń i renowacji nieruchomości.

Oferta sztukaterii

Przed wykończeniem wnętrza - poczytajListwy sufitowe styropianowe

Wasze mieszkanie wcale nie musi być takie same jak rodziny czy sąsiadów. Wcale też nie musicie skorzystać z pomocy projektantów wnętrz. To WY sami możecie być najlepszymi architektami! Nikt was tak dobrze nie zna jak wy sami. Wystarczy zaczerpnąć kilka pomysłów z internetu, katalogów wnętrzarskich i działać!

Zaprezentuj siebie z pomocą sztukaterii

Pierwszą propozycją, którą powinniście zastosować we wnętrzach je sztukateria! Nic tak nie wyraża naszych upodobań jak to, co wisi na waszych ścianach. Dla jednych są to zdjęcia, obrazy czy makramy a dla innych sztukateria. Listwy sufitowe styropianowe to niemalże najlepsze rozwiązanie na to, by pokazać swoje wnętrze z nieco inne strony. Przepiękne konstrukcje ścienne, to możliwość pokazania tego, co najbardziej nas interesuje. Wcale nie musi to kolidować z pozostałymi pasjami. Listwy sufitowe styropianowe są najlepszym sposobem na odmianę aranżacji. Białe ściany uwielbiają na swojej powierzchni, posiadać coś, co jest lekkie i można to w każdej chwili zmienić. Sztukaterie, choć trudno zlikwidować, to łatwo jest odmienić jej wygląd. Dlatego wybór listew sufitowych styropianowych wiąże się z długim procesem przemyśleń. Niewłaściwa instalacja, może przynieś nieoczekiwane skutki.

Drewno, drewno wszędzieListwy sufitowe styropianowe

Drewno jest doskonałym surowcem, na stworzenie rozmaitych rozwiązań. Nie tylko mozaiki, klepki czy meble, ale wiele dekoracji ściennych. Pierwszym przykładem są płyty 3D, które zastosować można pomiędzy blatami w kuchni, za telewizorem w salonie i za lusterkiem w łazience. Dość limitowanym produktem jest stare drewno. Fanatycy rustykalnych pomieszczeń, zrobią wszystko, aby go zdobyć.

Warto jednak wiedzieć, że wiele konstrukcji drewnianych jesteśmy w stanie zrobić samodzielnie. Kupując gotowe deski, można stworzyć gablotkę szafeczek, i połączyć je ze sobą grubymi sznurami. W ten sposób, w pomieszczeniu zagości ład i estetyka.

Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem są belki drewniane, zamontowane na suficie pomieszczeń. Wiele osób, zamiast wykorzystać prawdziwe belki, decyduje się na wykorzystanie jednak tańszych i lżejszych zamienników.

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.